Wieczór kawalerski

Szukasz pomysłu na wyjątkowy wieczór kawalerski? Pozwól, że zaoszczędzę Ci czasu i zorganizuję go za Ciebie!

Jak wygląda nasza współpraca?

Najpierw będę chciała poznać Twoje potrzeby i propozycje spełnienia tego czasu. Muszę wiedzieć czy są atrakcje, które w ogóle nie wchodzą w grę, potrawy, których nikt nie lubi lub miejsca, których lepiej unikać. To pozwoli mi stworzyć dla Was najbardziej optymalny plan.

Następnie zaproponuję Ci kilka propozycji planu całej imprezy. Wtedy ostatecznie skonsultujemy poszczególne punkty programu i dostosujemy go do Waszych upodobań.

Na tym etapie kończy się Twój udział. Teraz pozostaje Ci tylko zebrać swoją ekipę i przyjechać w ustalone miejsce. Wszelkimi rezerwacjami, ustaleniami i negocjacjami zajmę się za Ciebie. Gwarantuję Ci, że wszystko będzie dokładnie tak jak sobie zaplanowaliśmy - od tego jestem!
 

Przykładowy plan wieczoru

4

Kolacja w restauracji

Na koniec czeka na was kolacja w wybranej restauracji. Od meksykańskiej fiesty po elegancki klimat owoców morza. Wszystko to na dobre zakończenie dnia.
5

Noc w apartamencie

Po kolacji będzie na was czekał wcześniej odwiedzony apartament. Tu będziecie mogli odpocząć albo i nie, jeśli będziecie mieli jeszcze siły ;)

Zarezerwuj termin