Wieczór panieński

Szukasz pomysłu na wyjątkowy wieczór panieński? Pozwól, że zaoszczędzę Ci zbędnych nerwów i zorganizuję go za Ciebie!

Jak wygląda nasza współpraca?

Najpierw będę chciała poznać Twoje potrzeby i propozycje spełnienia tego czasu. Muszę wiedzieć czy są atrakcje, które w ogóle nie wchodzą w grę, potrawy, których nikt nie lubi lub miejsca, których lepiej unikać. w skrócie - muszę poznać Was bliżej, żeby idealnie dobrać wszystkie atrakcje. To pozwoli mi stworzyć dla Was najbardziej optymalny plan.

Następnie zaproponuję Ci kilka propozycji planu całej imprezy. Wtedy ostatecznie skonsultujemy poszczególne punkty programu i dostosujemy go do Waszych upodobań.

Na tym etapie kończy się Twój udział. Teraz pozostaje Ci tylko zebrać resztę kobiet i przyjechać w ustalone miejsce. Wszelkimi rezerwacjami, ustaleniami i negocjacjami zajmę się za Ciebie. Gwarantuję Ci, że wszystko będzie dokładnie tak jak sobie zaplanowałyśmy - od tego jestem!
 

Przykładowy plan wieczoru

4

Garden party

Ogród wyjęty rodem z filmu, oświetlony lampkami, z klimatyczną muzyką w tle, winem i świetnym towarzystwem. Wyobraziłaś sobie to? Doskonale! Dokładnie tak będzie wyglądał ten punkt - marzenie chyba każdej kobiety.
5

Noc w apartamencie

Po kolacji będzie na was czekał wcześniej odwiedzony apartament. Tu będziecie mogły odpocząć albo i nie, jeśli będziecie miały jeszcze siły ;)
Zarezerwuj termin